Siatkarskie newsy

Najnowsze newsy o siatkówce

Plusliga

ANDRZEJ WRONA: KAŻDY Z NAS GRA PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Nie tak drugą część sezonu zasadniczego PlusLigi wyobrażali sobie siatkarze Projektu Warszawa. Stołeczni w ostatniej kolejce przegrali 2:3 i nie są pewni udziału w fazie play-off. –  Może życie da nam jeszcze szansę, żeby powalczyć i pokazać, że jesteśmy warci więcej niż to, gdzie w tej chwili jesteśmy – mówił po porażce ze Stalą Nysa kapitan brązowych medalistów poprzedniego sezonu, Andrzej Wrona.

Czytaj więcej...

WYMĘCZONA WYGRANA BEŁCHATOWIAN, CZARNI Z PUNKTEM

Tie-breakiem zakończyło się spotkanie w Bełchatowie, gdzie miejscowa PGE Skra podejmowała Cerrad Enea Czarnych Radom. Grająca zmienionym składem drużyna z Bełchatowa miała ogromne problemy z plasującymi się na 13. miejscu rywalami, wygrywając dopiero w piątym secie.

ALURON WYGRAŁ Z LUK-IEM I ZAPEWNIŁ SOBIE CZWARTE MIEJSCE

Aluronowi CMC Warcie Zawiercie wystarczyły dwa wygrane sety, żeby być pewnym czwartego miejsca po rundzie zasadniczej i po osiągnięciu tego celu zaczęło się rotowanie składem w meczu przeciwko LUK Lublin. Lublinianie z kolei walczyli jeszcze o możliwość gry o dziewiąte miejsce na koniec sezonu. Zerowy dorobek punktowy przekreślił jednak tę szansę.